
Бур по бетону 16 х 600 SDS - Max квадро TOMAX
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MQ-16-600
552 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 088-00-09
Сабінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бур на перфоратор з хвостовиком SDS-Max, 16x600мм
- Робочий матеріал: бетон, камінь, цегла, піноблок, армований бетон.
- Робоча довжина: 520мм.
- Хвостовик: SDS-max (3 відкриті канавки).
- Тіло бура: высокоякісна загартована сталь.
- Накінечник: надміцний твердий сплав ВК8 (не втрачає своїх властивостей при нагріванні до 1100 градусів цельсія). Напайка у вигляді хреста (4 грані).
- Краща продуктивність ударного свердління, ніж у свердла з жорстким захватом.
- Операція швидкого затискання однією рукою, завдяки системі швидкої фіксації.
- Для бурів довжиною понад 450мм рекомендується попередньо свердлити коротшим свердлом такого ж діаметру.
- Потрібно періодично наносити невелику кількість мастила у пази хвостовика, щоб уникнкти швидкого зносу як бура так і кульок, і ствола патрона (якщо мастило відсутнє, то при ударах виникають деформації).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tomax |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина робочої частини | 520 мм |
| Діаметр | 16 мм |
| Загальна довжина | 600 мм |
| Кут заточування | 90 град. |
| Набір | Ні |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-max |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група товару | Бури SDS-Max Квадро |
| Мoдель | SDS-MAX |
- Ціна: 552 ₴






