
Бур по бетону 10 х 1200 мм SDS - plus ТОМАХ
- Немає в наявності
- Код: SP-10-1200
474 ₴
+380 (66) 088-00-09
Сабінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бур на перфоратор з хвостовиком SDS-Plus.
- Робочий матеріал: бетон, камінь, цегла, піноблок.
- Робоча довжина: 1140мм.
- Хвостовик: SDS-plus (2 відкриті канавки).
- Тіло бура: высокоякісна загартована сталь.
- Накінечник: надміцний твердий сплав ВК8 (не втрачає своїх властивостей при нагріванні до 1100 градусів цельсія).
- Краща продуктивність ударного свердління, ніж у свердла з жорстким захватом.
- Операція швидкого затискання однією рукою, завдяки системі швидкої фіксації.
- Для бурів довжиною понад 450мм рекомендується попередньо свердлити коротшим свердлом такого ж діаметру.
- Потрібно періодично наносити невелику кількість мастила у пази хвостовика, щоб уникнути швидкого зносу як бура так і кульок, і ствола патрона (якщо мастило відсутнє, то при ударах виникають деформації).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tomax |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина робочої частини | 1140 мм |
| Діаметр | 10 мм |
| Загальна довжина | 1200 мм |
| Набір | Ні |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
- Ціна: 474 ₴




