
Коронка по бетону 55 мм х М14 алмазна з хвостовиком SDS - plus 110 мм TOMAX
- Готово до відправки
- Код: Beton55
994 ₴
Професійна алмазна сегментна коронка діаметром 55 мм з посадкою M14 призначена для свердління бетону, армованого бетону, цегли, піноблоку, граніту. Ідеально підходить для монтажу підрозетників, прокладання інжерерних комунікацій, встановлення сантехнічного обладнання.
Підходить для роботи в режимі без удару з:
- КШМ (болгаркою)
- перфоратором (з посадкою SDS-plus через адаптер під перфоратор)
- з дрилем (через адаптер під дриль)
Перехідник 110 мм, з різьбленням М14 на SDS-Plus з центрувальним свердлом - у комплекті.
Коронка виготовляється з швидкорізальної сталі з сегментами, в які включено алмазне зерно, завдяки чому можна робити отвори в твердих матеріалах (граніті, залізобетоні, камені натуральному та штучному). Продумана конструкція з отворами всередині чудово відводить пил та небажані частинки оброблюваного матеріалу, що виникають у процесі роботи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Tomax |
| Тип | Коронка свердлильна |
| Тип свердління | Сухе |
| Застосування коронки/пилки | Камінь, Бетон, Залізобетон, Граніт |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Покриття робочої частини | Алмазний сегмент |
| Твердосплавна напайка | Ні |
| Тип хвостовика | М 14 |
| Діаметр | 55 мм |
| Мінімальний діаметр | 72 мм |
| Максимальний діаметр | 72 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Мінімальна довжина | 68 мм |
| Стан | Новий |
| Конструкція | Збірна |
- Ціна: 994 ₴






