
Диск алмазний відрізаний шліфувальний для кераміки скла 125 мм зерно 46 TOMAX
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DOT125
782 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 088-00-09
Сабінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коло алмазне гальванічне для різання, зачистки, шліфування та заточування таких матеріалів, як: мармур, кераміка, скло, керамограніт, травертин, піщаник, онікс.
Ідеальний для: тендітного каменю, а також для заточування «під 45».
- двостороннє покриття
- зерно #46
- сухе та мокре різання/шліфування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tomax |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Шліфування, Швидкий різ, Зачистний, Чистий рез |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Зернистість | 46 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал кола | Алмаз, Швидкорізальна сталь |
| Обробка матеріалу | Керамограніт, Піщаник, Плитка, Керамічна плитка, Кераміка, Скло, Штучний камінь, Камінь, Ракушняк, Мармур |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2 мм |
- Ціна: 782 ₴




