
Коронки для керамограніта плитки 45 мм алмазні TOMAX
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: AKKG45
285 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 088-00-09
Сабінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алмазна коронка TOMAX 45 мм на дриль та шурупокрут для швидкого сухого свердління: керамограніту, граніту, мармуру, всіх видів кераміки, твердого натурального та штучного каменю, цегли.
Основні характеристики:
- Технологія нанесення алмазів - вакуумне спечення: алмазне зерно з'єднується з декількома матеріалами та наноситься на корпус за допомогою металевої зв'язки, після чого свердло відправляється в герметичну піч, де при високому вакуумі та температурі вище 900 градусів за цельсієм відбувається спечення спеціального припою з корпусом інструменту.
- Глибина свердління: 32 мм.
- Ресурс: 40 - 100 отворів при швидкості 400 – 800 об/хв.
- При перегріві можуть з’явитися іскри та вигоряння алмазів — знижуй оберти та роби паузу!
- Свердлити в сухому режимі з рухами, що похитують. Уникати тиску на оснащення - так ви продовжите термін служби алмазного свердла.
- Циліндричний хвостовик: для кріплення на дриль, шурупокрут. Увага: свердлити в режимі без удару. Алмаз "боїться" удару.
Коронки TOMAX — це незмінна якість: надійність, точність, швидкість та задоволення від процесу роботи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tomax |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 32 мм |
| Діаметр | 45 мм |
| Застосування коронки/пилки | Кахель, Граніт, Мармур, Керамограніт, Плитка, Штучний камінь, Камінь |
| Максимальна довжина | 65 мм |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Покриття робочої частини | Алмазне напилення |
| Стан | Новий |
| Твердосплавна напайка | Ні |
| Тип | Коронка свердлильна |
| Тип свердління | Сухе |
| Тип хвостовика | Тригранний |
- Ціна: 285 ₴






