
Коронки для плитки 45 мм алмазні з центрувальним свердлом TOMAX
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: AKP-c45
216 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 088-00-09
Сабінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коронка алмазна гальванічна TOMAX 45 мм з центрувальним свердлом на дриль та шурупокрут - ідеальна для свердління отворів у твердому і водночас крихкому і ламкому натуральному та штучному камені: глазурованій плитці, кахлі, мармурі, склі, де необхідний акуратний і точний, гострий та швидкий різ без сколів.
Основні характеристики:
- Технологія нанесення алмазів: коронки з гальванічним напиленням покриваються алмазним пилом за допомогою високочастотного струму - це электрохімічний метод, що дозволяє створювати тонші коронки для максимально точного, чистого та делікатного різання без сколів, що робить їх ідеальным інструментом для скла, мозаїки, декор-елементів, кахля, вишуканих видів мармуру, а також будь-якої плитки та кераміки.
- В комплекті з коронкою йде напрямне свердло, яке забезпечує точний і зручний початок свердління.
- Глибина свердління: 28 мм.
- Ресурс: 40 - 80 отворів при швидкості 400 - 500 об/хв. Висока швидкість "вбиває" алмаз.
- Середня швидкість свердління складає приблизно 10 - 30 секунд, в залежності від матеріалу.
- Вимагає охолодження водою або спеціальним мастилом під час роботи: це допомагає запобігти перегріву та пошкодженню матеріалу.
- Свердлити рухами, що похитують. Уникати тиску на оснащення - так ви продовжите термін служби алмазного свердла.
- Циліндричний хвостовик: для кріплення на дриль, шурупокрут. Увага: свердлити в режимі без удару. Алмаз "боїться" удару.
- Коронка також може використовуватись для свердління інших матеріалів, таких як керамограніт та інші кам'яні поверхні, проте!! ресурсність у неї не буде такою ж високою, як у коронки по керамограніту вакуумного спечення. Тут вибір за вами: відіграє роль кількість отворів, які вам необхідно зробити, так як ціна даної гальванічної коронки, звичайно, набагато привабливіша, і керамограніт буває різним.
Коронки TOMAX — це незмінна якість: надійність, точність, швидкість та задоволення від процесу роботи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tomax |
| Країна виробник | Тайвань |
| Діаметр | 45 мм |
| Довжина | 28 мм |
| Максимальна довжина | 55 мм |
| Максимальний діаметр | 45 мм |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Мінімальна довжина | 28 мм |
| Мінімальний діаметр | 45 мм |
| Покриття робочої частини | Алмазне напилення |
| Застосування коронки/пилки | Скло, Камінь, Керамограніт, Цегла, Кахель, Мармур, Плитка |
| Стан | Новий |
| Твердосплавна напайка | Ні |
| Тип | Коронка свердлильна |
| Тип свердління | Мокре |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
- Ціна: 216 ₴






