
Коронки для плитки керамограніта 40 мм на УШМ / болгарку алмазні TOMAX
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: АG40-M14
598 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 088-00-09
Сабінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алмазне свердло TOMAX 40 мм вакуумного спечення на КШМ з посадкою М14 для швидкого сухого свердління: керамограніту, граніту, мармуру, всіх видів кераміки, твердого натурального та штучного каменю, цегли, дерева, сендвіч - панелей (обмежено: залізобетон, листовий метал).
Основні характеристики:
- Технологія нанесення алмазів - вакуумне спечення: алмазне зерно з'єднується з декількома матеріалами та наноситься на корпус за допомогою металевої зв'язки, після чого свердло відправляється в герметичну піч, де при високому вакуумі та температурі вище 900 градусів за цельсієм відбувається спечення спеціального припою з корпусом інструменту.
- Глибина свердління: 35 мм.
- Ресурс: 60 - 300 отворів при швидкості 8000 - 12000 об/хв.
- Середня швидкість свердління керамограніту товщиною 10мм - 7 - 10 секунд.
- Свердлити в сухому режимі з рухами, що похитують. Починати засвердлювання під кутом 45 градусів. Уникати тиску на оснащення - так ви продовжите термін служби алмазного свердла.
- Різьблення М14 - для кріплення на КШМ (болгарку). Якщо вам потрібно встановити на дриль або шурупокрут - потрібен перехідник з М14 на дриль (HEX хвостовик)</strong> - Є в наявності на нашому сайті, з напрямним свердлом. Якщо ж необхідно встановити на перфоратор - потрібен перехідник М14хSDS-plus - це теж не проблема, у нас також є SDS-plus хвостовики різної довжини: 110мм, 250мм, 350мм, 450мм, 600мм. Увага: свердлити в режимі без удару. Алмаз "боїться" удару.
Коронки TOMAX — це незмінна якість: надійність, точність, швидкість та задоволення від процесу роботи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Виробник | Tomax |
| Тип | Коронка свердлильна |
| Тип свердління | Сухе |
| Застосування коронки/пилки | Плитка, Камінь, Бетон, Цегла, Штучний камінь, Мармур, Керамограніт, Граніт |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Покриття робочої частини | Алмазне напилення |
| Твердосплавна напайка | Ні |
| Тип хвостовика | М 14 |
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Максимальна довжина | 60 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 598 ₴








