
Коронка по металу 50 мм HSS з центрувальним свердлом TOMAX
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: KmetalHSS50
253 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 088-00-09
Сабінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
<p>Коронка по металу HSS виготовлена з швидкорізальної сталі та призначена для свердління отворів у різних металах, таких як:
- конструкційна сталь,
- нержавіюча сталь,
- алюміній,
- мідь та інші кольорові метали.
Матеріал: HSS (High-Speed Steel) — стійка до перегріву та зносу.
Сумісність: підходить для дрилів, шуруповертів, свердлильних верстатів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tomax |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 67 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Застосування коронки/пилки | Метал, Дерево |
| Конструкція | Збірна |
| Максимальний діаметр | 50 мм |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Мінімальний діаметр | 50 мм |
| Обробка матеріалу | Нержавіюча сталь, Метал, Дерево, Алюміній, Мідь |
| Покриття робочої частини | Немає |
| Призначення | По металу |
| Стан | Новий |
| Твердосплавна напайка | Ні |
| Тип | Коронка свердлильна |
| Тип хвостовика | Тригранний |
- Ціна: 253 ₴




