
Бур по бетону 40 х 1000 SDS - Max квадро TOMAX
- В наявності
- Код: MQ-40x1000
3 036 ₴
+380 (66) 088-00-09
Сабінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бур на перфоратор з хвостовиком SDS-Max, 40x1000мм
- Робочий матеріал: бетон, камінь, цегла, піноблок, армований бетон.
- Робоча довжина: 860мм.
- Хвостовик: SDS-max (3 відкриті канавки).
- Тіло бура: высокоякісна загартована сталь.
- Накінечник: надміцний твердий сплав ВК8 (не втрачає своїх властивостей при нагріванні до 1100 градусів цельсія). Напайка у вигляді хреста (4 грані).
- Краща продуктивність ударного свердління, ніж у свердла з жорстким захватом.
- Операція швидкого затискання однією рукою, завдяки системі швидкої фіксації.
- Для бурів довжиною понад 450мм рекомендується попередньо свердлити коротшим свердлом такого ж діаметру.
- Потрібно періодично наносити невелику кількість мастила у пази хвостовика, щоб уникнкти швидкого зносу як бура так і кульок, і ствола патрона (якщо мастило відсутнє, то при ударах виникають деформації).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tomax |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-max |
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина робочої частини | 860 мм |
| Загальна довжина | 1000 мм |
| Кут заточування | 90 град. |
| Набір | Ні |
- Ціна: 3 036 ₴






