
Бур по бетону 16 x 210 мм SDS - plus TOMAX
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SP-16-210
108 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 088-00-09
Сабінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бур на перфоратор з хвостовиком SDS-Plus.
- Робочий матеріал: бетон, камінь, цегла, піноблок.
- Робоча довжина: 150мм.
- Хвостовик: SDS-plus (2 відкриті канавки).
- Тіло бура: высокоякісна загартована сталь.
- Накінечник: надміцний твердий сплав ВК16 (не втрачає своїх властивостей при нагріванні до 1100 градусів цельсія).
- Краща продуктивність ударного свердління, ніж у свердла з жорстким захватом.
- Операція швидкого затискання однією рукою, завдяки системі швидкої фіксації.
- Потрібно періодично наносити невелику кількість мастила у пази хвостовика, щоб уникнути швидкого зносу як бура так і кульок, і ствола патрона (якщо мастило відсутнє, то при ударах виникають деформації).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tomax |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина робочої частини | 150 мм |
| Діаметр | 16 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Набір | Ні |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група товару | Бури SDS-Plus по бетону |
| Мoдель | SDS-Plus |
- Ціна: 108 ₴






