
Коронка для плитки 68 мм алмазна TOMAX
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: AKP-68
228 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 088-00-09
Сабінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коронка алмазна гальванічна TOMAX 68 мм на дриль та шурупокрут - ідеальна для свердління отворів у твердому і одночасно крихкому та ламкому натуральному та штучному камені, де необхідний акуратний і точний, гострий та швидкий різ без сколів.
Основні характеристики:
- Технологія нанесення алмазів: коронки з гальванічним напиленням покриваються алмазним пилом за допомогою високочастотного струму - це электрохімічний метод, що дозволяє створювати тонші коронки для максимально точного та делікатного різання без сколів, що робить їх ідеальным інструментом для скла, мозаїки, декор-елементів, кахля, вишуканих видів мармуру, а також будь-якої плитки та кераміки.
- Глибина свердління: 27 мм.
- Ресурс: 40 - 80 отворів при швидкості 400 - 500 об/хв. Висока швидкість "вбиває" алмаз.
- Середня швидкість свердління складає приблизно 10 - 30 секунд, в залежності від матеріалу.
- Вимагає охолодження водою або спеціальним мастилом під час роботи: це допомагає запобігти перегріву та пошкодженню матеріалу.
- Свердлити рухами, що похитують. Уникати тиску на оснащення - так ви продовжите термін служби алмазного свердла.
- Циліндричний хвостовик: для кріплення на дриль, шурупокрут. Увага: свердлити в режимі без удару. Алмаз "боїться" удару.
Коронки TOMAX — це незмінна якість: надійність, точність, швидкість та задоволення від процесу роботи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tomax |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 27 мм |
| Діаметр | 68 мм |
| Застосування коронки/пилки | Мармур, Плитка, Скло, Цегла, Кахель |
| Максимальна довжина | 55 мм |
| Максимальний діаметр | 68 мм |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Мінімальна довжина | 27 мм |
| Мінімальний діаметр | 68 мм |
| Покриття робочої частини | Алмазне напилення |
| Стан | Новий |
| Твердосплавна напайка | Ні |
| Тип | Коронка свердлильна |
| Тип свердління | Мокре |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
- Ціна: 228 ₴





