
Коронка по бетону 80 мм з хвостовиком SDS-plus 110 мм в комплекті TOMAX
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: КB80-M22
455 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 088-00-09
Сабінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійна алмазна коронка TOMAX призначена для свердління отворів у бетоні, цеглі, шлакоблоках та інших будівельних матеріалах. Ідеально підходить для монтажних та електромонтажних робіт — встановлення розеток, підрозетників, прокладання комунікацій.
Використання:
Вставте хвостовик SDS-plus 110 мм, який додається у комплекті, у коронку та зафіксуйте центруюче свердло. Це допоможе точно почати свердління та уникнути зміщення.
Встановіть інструмент під прямим кутом до поверхні. Починайте свердлити на середніх обертах, без сильного натискання, дозволяючи інструменту працювати за рахунок удару та обертання.
!!Слідкуйте за нагрівом!!
Під час тривалої роботи робіть паузи — дайте коронці "відпочити" та охолонути.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tomax |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 50 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Застосування коронки/пилки | Цегла, Камінь, Бетон |
| Максимальна довжина | 72 мм |
| Максимальний діаметр | 80 мм |
| Матеріал | Високоякісна сталь |
| Мінімальна довжина | 50 мм |
| Мінімальний діаметр | 80 мм |
| Покриття робочої частини | Немає |
| Стан | Новий |
| Твердосплавна напайка | Так |
| Тип | Коронка свердлильна |
| Тип свердління | Сухе |
| Тип хвостовика | SDS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різьблення | М22 |
- Ціна: 455 ₴





