
Коронка по бетону 130 мм з посиленим побідитом TOMAX
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: КBPr132-M22
2 392 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 088-00-09
Сабінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійна твердосплавна коронка ТОМАХ 130 мм з посиленими побідитовими напайками призначена для свердління отворів у бетоні, цеглі, пінобетоні, камені. Використовується з перфоратором через перехідник, SDS-plus або SDS-max, з різьбленням М 22 в режимі удару.
Ідеально підходить для встановлення розеток, підрозетників, монтажу труб та прокладки комунікацій.
!!Слідкуйте за нагріванням!!
Під час тривалої роботи робіть паузи — дайте коронці "відпочити" та охолонути.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Tomax |
| Тип | Коронка свердлильна |
| Тип свердління | Сухе |
| Застосування коронки/пилки | Камінь, Бетон, Цегла |
| Матеріал | Високоякісна сталь |
| Покриття робочої частини | Немає |
| Твердосплавна напайка | Так |
| Тип хвостовика | SDS |
| Діаметр | 130 мм |
| Мінімальний діаметр | 130 мм |
| Максимальний діаметр | 132 мм |
| Довжина | 52 мм |
| Мінімальна довжина | 52 мм |
| Максимальна довжина | 65 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різьблення | М22 |
- Ціна: 2 392 ₴






