
Коронка по бетону 110 мм без хвостовика TOMAX
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: КB110-M22
524 ₴
Показати оптові ціниПрофесійна алмазна коронка TOMAX призначена для свердління отворів у бетоні, цеглі, шлакоблоках та інших будівельних матеріалах. Ідеально підходить для монтажних та електромонтажних робіт — встановлення розеток, підрозетників, прокладання комунікацій.
Для початку роботи потрібен хвостовик (тримач) відповідного типу.
Використання:
Вставте хвостовик у коронку та зафіксуйте центрівальне свердло. Це допоможе точно почати свердління та уникнути зміщення.
Встановіть інструмент під прямим кутом до поверхні. Починайте свердлити на середніх обертах, без сильного натискання, дозволяючи інструменту працювати за рахунок удару та обертання.
!!Слідкуйте за нагрівом!!
Під час тривалої роботи робіть паузи — дайте коронці "відпочити" та охолонути.
Не охолоджуйте при перегріві, адже це погіршує зносостійкість інструменту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Tomax |
| Тип | Коронка свердлильна |
| Тип свердління | Сухе |
| Застосування коронки/пилки | Камінь, Бетон, Цегла |
| Матеріал | Високоякісна сталь |
| Покриття робочої частини | Немає |
| Твердосплавна напайка | Так |
| Тип хвостовика | SDS |
| Діаметр | 110 мм |
| Мінімальний діаметр | 110 мм |
| Максимальний діаметр | 110 мм |
| Довжина | 52 мм |
| Мінімальна довжина | 52 мм |
| Максимальна довжина | 72 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різьблення | М22 |
- Ціна: 524 ₴



