
Тримач липучка гумова d100мм М14 для гнучких полірувальних кіл тонка 3мм
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Platform3
193 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 088-00-09
Сабінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Платформа для кріплення гнучких шліфувальних кіл d100 мм з липучкою VELCRO для КШМ.
Насадка виготовлена з високоякісної гуми середньої жорсткості.
Колір липучки може бути червоним або чорним залежно від поставок виробника.
Гумова платформа-тримач призначена для використання з гнучкими полірувальними колами різних розмірів та типів. В тандемі з полірувальним колом вона підходить для полірування різних поверхонь: металу, каменю, дерева та пластику, що робить її універсальним інструментом для різних проектів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tomax |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 3 мм |
| Діаметр | 100 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 14 мм |
| Матеріал втулки | Метал |
| Область застосування | Кварцит, Фарба, Нержавіюча сталь, Бетон, Метал, Лак, Граніт, Скло, Пластик, Керамогранит |
| Стан | Новий |
| Тип | Насадка |
| Діаметр зовнішній | 100 мм |
| Товщина | 3 шт. |
- Ціна: 193 ₴








