
Коронка по бетону 120 мм без хвостовика TOMAX
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: КB120-M22
740 ₴
Показати оптові ціниПрофесійна алмазна коронка TOMAX призначена для свердління отворів у бетоні, цеглі, шлакоблоках та інших будівельних матеріалах. Ідеально підходить для монтажних та електромонтажних робіт — встановлення розеток, підрозетників, прокладання комунікацій.
Для початку роботи потрібен хвостовик (тримач) відповідного типу.
Використання:
Вставте хвостовик у коронку та зафіксуйте центрівальне свердло. Це допоможе точно почати свердління та уникнути зміщення.
Встановіть інструмент під прямим кутом до поверхні. Починайте свердлити на середніх обертах, без сильного натискання, дозволяючи інструменту працювати за рахунок удару та обертання.
!!Слідкуйте за нагрівом!!
Під час тривалої роботи робіть паузи — дайте коронці "відпочити" та охолонути.
Не охолоджуйте при перегріві, адже це погіршує зносостійкість інструменту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tomax |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 72 мм |
| Діаметр | 120 мм |
| Застосування коронки/пилки | Цегла, Камінь, Бетон |
| Максимальна довжина | 72 мм |
| Максимальний діаметр | 120 мм |
| Матеріал | Високоякісна сталь |
| Мінімальна довжина | 52 мм |
| Мінімальний діаметр | 120 мм |
| Покриття робочої частини | Немає |
| Стан | Новий |
| Твердосплавна напайка | Так |
| Тип | Коронка свердлильна |
| Тип свердління | Сухе |
| Тип хвостовика | SDS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різьблення | М22 |
- Ціна: 740 ₴



