
Коронка по кераміці плитці 20 мм алмазна на дриль TOMAX
- Немає в наявності
- Код: Ceramic20
106 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 088-00-09
Сабінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алмазна коронка TOMAX 20 мм на дриль та шурупокрут для швидкого сухого свердління: плитки та всіх видів кераміки.
Основні характеристики:
- Глибина свердління: 32 мм.
- Ресурс: 20 - 50 отворів при швидкості 1000 - 1400 об/хв.
- При перегріві можуть з’явитися іскри та вигоряння алмазів — знижуй оберти та роби паузу!
- Свердлити імпульсно! в сухому режимі з рухами, що похитують. Уникати тиску на оснащення - так ви продовжите термін служби алмазного свердла.
- Циліндричний хвостовик: для кріплення на дриль, шурупокрут. Увага: свердлити в режимі без удару. Алмаз "боїться" удару.
Коронки TOMAX — це незмінна якість: надійність, точність, швидкість та задоволення від процесу роботи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tomax |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 32 мм |
| Діаметр | 20 мм |
| Застосування коронки/пилки | Плитка, Мармур, Кахель |
| Максимальна довжина | 65 мм |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Покриття робочої частини | Алмазне напилення |
| Стан | Новий |
| Твердосплавна напайка | Ні |
| Тип | Коронка свердлильна |
| Тип свердління | Сухе |
| Тип хвостовика | Тригранний |
- Ціна: 106 ₴



