
Коронки для скла 6 мм алмазні TOMAX
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: AKglass-6
10 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 088-00-09
Сабінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коронка алмазна гальванічна TOMAX 6 мм на дриль та шурупокрут - ідеальна для свердління отворів у склі та дзеркалах.
Основні характеристики:
- Технологія нанесення алмазів: коронки з гальванічним напиленням покриваються алмазним пилом за допомогою високочастотного струму - це электрохімічний метод, що дозволяє створювати тонші коронки для максимально точного та делікатного різання без сколів, що робить їх ідеальным інструментом для скла, мозаїки, дзеркала, декор-елементів.
- Глибина свердління: 32 мм.
- Швидкість: 200 - 600 об/хв. Висока швидкість "вбиває" алмаз.
- Середня швидкість свердління складає приблизно 10 - 30 секунд, в залежності від матеріалу.
- Вимагає охолодження водою або спеціальним мастилом під час роботи: це допомагає запобігти перегріву та пошкодженню матеріалу.
- Свердлити рухами, що похитують. Уникати тиску на оснащення - так ви продовжите термін служби алмазного свердла.
- Циліндричний хвостовик: для кріплення на дриль, шурупокрут. Увага: свердлити без удару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tomax |
| Країна виробник | Тайвань |
| Діаметр | 6 мм |
| Застосування коронки/пилки | Скло |
| Максимальна довжина | 55 мм |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Мінімальна довжина | 32 мм |
| Покриття робочої частини | Алмазне напилення |
| Стан | Новий |
| Твердосплавна напайка | Ні |
| Тип | Коронка свердлильна |
| Тип свердління | Мокре |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
- Ціна: 10 ₴



