
Алмазний диск 180 мм відрізний для плитки керамограніта
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DiskCeramics-180
378 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 088-00-09
Сабінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алмазний диск діаметром 180 мм призначений для сухого та вологого різання керамічної плитки, керамограніту, мармуру та натурального каменю.
Завдяки суцільній кромці забезпечує чистий та акуратний різ без сколів навіть на делікатних поверхнях.
Підходить для використання з кутовими шліфувальними машинами (болгарками).
Диск забезпечує високу зносостійкість, стабільність у роботі та мінімальну вібрацію при тривалому навантаженні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tomax |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Чистий рез |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Діаметр зовнішній | 180 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал кола | Швидкорізальна сталь, Алмаз |
| Обробка матеріалу | Керамограніт, Камінь, Граніт, Цегла, Кераміка, Плитка, Мармур |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 3 мм |
- Ціна: 378 ₴



