
Алмазний диск 105 мм М14 відрізний та зачисний турбо по керамограніту / бетону
- Готово до відправки
- Код: Disk-М14х105х2.0х8
547 ₴
+380 (66) 088-00-09
Сабінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алмазний диск для діаметром 105 мм призначений для сухого різання плитки, керамограніту, граніту, цегли, бетону та природного каменю.
Виготовлений із високоміцної сталі з нанесеним турбо алмазним шаром, що забезпечує чистий та швидкий різ без перегрівання. Ефективно видаляє затверділий клей, цементні напливи та залишки розчину без пошкодження країв плитки. Підходить для локальних робіт, важкодоступних місць і сухого шліфування.
Для болгарок (КШМ) побутового та професійного класу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tomax |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Швидкий різ, Поперечне пиляння, Поздовжнє пиляння, Підрізка, Зачистний |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 105 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал кола | Швидкорізальна сталь, Алмаз |
| Обробка матеріалу | Шифер, Керамограніт, Камінь, Граніт, Кераміка, Цегла, Плитка, Мармур, Бетон |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Тип насипання | Напіввідкрита |
| Товщина | 2 мм |
- Ціна: 547 ₴

